Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Donki Hóte #8 üzenetére

    Ehhez képest naponta jönnek a hírek, hogy ellopnak sok-sok bitcoint:
    Social engineeringel igen. De ha ugye nyitva hagyod a veranda ajtót akkor lehet akármilyen high tech a biztonsági rendszered nem fog megvédeni. Én nem hallottam olyat hogy konkrétan feltörtek volna egy privát tárcát. vagy meghamisítottak volna tranzakciókat a chainen. Linkelj már ilyet ha tudsz róla.

    valaki elfelejti a bitcoin tárcájának a hozzáférését
    Ilyen van tényleg, de azért kevés nagy értékű tárcát felejtettek el. Olyan van hogy inaktív x éve, de ez nem tudható hogy miért van. Sőt olyanról is cikkeztek hónapokig aki valójában csak egy kis hírverést akart, mert az emlegetett tárcán hirtelen mozgás indult be.

    darkweben fizetnek a lenyomozhatatlan bitcoinnal
    Nincs lenyomozhatatlan bitcoin. Olyan van, hogy nem tudjuk kihez tartozik az adott cím, de minden tranzakció nyilvános. Ha már fikázol és kritizálsz tedd pontosan a tények ismeretében. Amúgy "lenyomozhatatlan dollár"-ral is fizetnek napi szinten. Úgy hívják KP és imádja a maffia. Títtsák be!

    most meg kiderül, hogy egymillió bitcoinról azt sem tudják, hogy kié
    Tehát "works as planned". ez lehet egyeseket zavar, de pont ezért bíznak benne és tartják a jövő egyik potenciális fizetőeszközének a crypto-t.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Donki Hóte #8 üzenetére

    Az, hogy egy ez egy kurvajó dolog, elválik attól, hogy sík idióták is használják. :U

    Mintha sugárhajtómûvet adnál az érdeklôdôknek, és azok azt felnyergelnék, mint egy lovat, hogy majd amolyan Star Wars-os siklóként menjenek vele melóba.

    Ezeknek fényében én totál megértem, hogy röhögsz, a sztori viszont valamilyen szinten szánalmas.

    A buszon ha ellopják a pénztárcád, mert fingod nincs, hogyan tedd biztonságos helyre, nem a tolvaj hibája.

    Ô volt is, van is, lesz is.

    Aki nem tájékozódik alaposan, nem csak crypto tárcákat, de úgy általánosságban privacy és security alapokról minimálisan sem, ergo írom és mondom: sík hülye az IT-hoz, egyszerûen ne nyúljon ehhez, vagy megbízható (akkreditált) brókercégen keresztül vegyen és tartson ilyen eszközt.

    Rengeteg hülye, buta, ostoba ember van a világon, nem tudok velük együttérezni.

    Gyere, röhögjünk együtt :K

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • mekker

    őstag

    válasz Donki Hóte #8 üzenetére

    Egy dolog az elmélet, más dolog a megvalósítás. A típusú adatkezelés egy harmadik, de talán ebből szokott a legtöbb gond lenni.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák