Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #13 üzenetére

    Én sajnáltam, hogy az első rész nem jött PC-re, kipróbáltam egyszer konzolon és tetszett. De csak rövid ideig játszottam vele. Ezért vártam a 2. részt, örültem is, hogy jön PC-re..nagyjából az első két iszonyat gagyi és fárasztó trailerig tartott a lelkesedésem.

    Sokan akik játszottak vele konzolon nem is értik miért kell ez a rész? Annyi újdonság állítólag nincs, és gyanúsnak tartják, hogy csak a PC-sek miatt jelenik meg. Ezzel csak az a baj, hogy az első rész vérszegény tartalma, és némi logikai átgondolatlansága édes kevés lesz a PC-seknek. Főleg azoknak akik ne adj isten WoW-oztak. PC-n a mérce magasan van. Nem beszélve a multiról. Ami az előző multis trailer alapján nevetséges.

    Szal' ja, lehet megveszem, minden adott egy rossz játékhoz, vagy sikertelen játékhoz. És én ezeket vonzom manapság. :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák