Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz LordX #2 üzenetére

    Teljesen néma... nem halk, mint az általad linkelt, hanem ténylegesen néma. Semmi kattanás. Ami elsőre akár zavaró lehet, aki már megszokta, mert így ugye semmi visszajelzés nincs. Viszont tényleg 0 zaj.
    Minőség meg... simán összehasonlíthatóak a felvetett konkurens gyártók termékeivel. Fogjátok kézbe és érzitek Ti is. Márkahűek, sznobok meg sosem fognak mást venni, mint amit favorizálnak, vagy amit mások nagyra tartanak.

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • Egon

    nagyúr

    válasz LordX #12 üzenetére

    Már bocs, de akkor nagyon hangosan kapkodod a levegőt... ;]
    Tegnap a Saturnban levő MM-ben nyomkodtam az egereket, és kezembe akadt egy ilyen Hama rágcsáló (a kisebbik). Csak a bal klikket próbáltam (majd legközelebb megtapizom a többi gombot is: legalább kiderül, hogy a panaszkodó fórumtárs egere egyedi hibás volt-e), de az szenzációsan néma.
    Nincs az az éles, magas hangú kattanás, ami a mikrokapcsolók sajátja (és a tesztvideó alapján, az általad linkelt egéré is), hanem egy tompa, mélyebb hang hallható (az áruház zajos környezetében csak akkor, ha 10 cm-re volt a fülem az egértől). Össze sem hasonlítható semmilyen, általam ismert megoldással: tényleg néma (elég érzékeny vagyok a zajra).
    Persze kérdéses a tartóssága: ha nem mikrokapcsolós, akkor ki tudja mikor mondja be az unalmast...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák