Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Csóró™ #28 üzenetére

    Módjuk úgy munkám miatt egy csöppet jobban tisztában vagyok vele mint elég egyértelműen mint te.
    Persze azt már nem árulom el, hogy a webroot listázása, milyen módon ad hozzáférést személyes adatokhoz és sérti a GDPR-t. :U Persze eltúlozni és másfelé terelni egyszerű. :(
    Engem már többszörösen le kell akkor csukni, mert rosszul beállított oldalakon már csak véletlenül is kilistaztam dolgokat, amiket nem szabadna. Marika nénit is tessék le csukni mert véletlen elgépelés miatt rossz oldalra tévedt, ahogy a link is lehet hibás egy oldalon, de ha rakattintok a te szemedben ez már börtön büntetés. Küldetés is a rendőröket a nickemre... :U
    Sőt még port scanneltem is, de Nessusban írtam el már IP címet is véletlen, szóval már vagy 20évet biztos rámsózhatnak.

    Igen nem vagy tisztában a digitális világgal, ez elég egyértelmű minden érvelesi próbálkozásból.

  • zseko

    veterán

    válasz Csóró™ #28 üzenetére

    Igen azt! De gondold végig a példádat... Ha egy Film ára mondjuk 10.000 HUF, te azt akkor se fizeted ki érte (RGO jogtalanul használod), mikor letöltöd, de akkor is ekkora kárt csinálsz, ha ellopod.

    Ha ezt valóban komolyan gondolod, akkor ott vannak problémák. Két, nagyon egyszerű, nem teljesen a tiédhez hasonló, de valós példa:

    - fizetnék érte, de a szolgáltató geolokációs tiltásos szarságja miatt eleve nem elérhető a tartalom. Vajh' éri-e kár a szolgáltatót letöltés esetén egy olyan dolog miatt, amibe látványosan belesz@rik, hogy pénze legyen belőle, azaz nem is érdekli hogy nekem (is) szolgáltasson?

    - adott játékot tudom, hogy meg fogom venni, de azt is tudom, hogy nem vagyok hajlandó érte teljes árat fizetni, mivel számomra 50€-t nem ér meg (vagy túlértékelt, vagy eleve szar a játék) - viszont 8-10€-t még igen. Ha előbb letöltöm mint megvenném, károsítom-e a kiadót? Hiszen fizetni fogok érte - csak épp lehet, hogy két év múlva lesz annyi az ára amennyit (valójában, vagy nekem, mindegy) ér.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák