Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JCDent0n

    újonc

    válasz sixpak #122 üzenetére

    Árban mindig is volt különbség és már sajnos a szolgáltatás minőségében is van. Korábban Telenornál voltam már Pannonos korától. De a frekvenciák újraosztása óta sokat esett a Telenor hipernet minősége. Lassú lett, néha nem is működik ott ahol használtam. Hyponetnek kellene inkább hívni. :D
    A pohár végül az egyoldalú szerződésmódosítással telt be náluk. Szerencsére nem vettem mobilt hűséggel ezért át tudtam menni a Vodafonehoz. Ez sem egy tökéletes szolgáltató de legalább olcsó. A mobilnet sokkal jobb mint most a Telenornál, de nincs olyan mint régebben volt a hipernet.
    Mobiltelefont a jövőben is csak függetlenül fogok venni, sok barátom megszívta, mert a törvény ugyan lehetővé tette az egyoldalú mobilszolgáltatói szerződésmódosítás felmondását de ez a hűséggel vásárolt mobilokra nem tért ki. Ezért durva sarcot szedett a szolgáltató.
    Xiaomi mobillal teljesen elégedett vagyok. Jobb minőségű az SGS-nél, és rendszeresen kapja a frissítéseket. Nem úgy mint Samunál, amely jó ha egy frissítést kiad a mobiljaira.

Új hozzászólás Aktív témák