Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Ezek a viták mindig feleslegesek. Azért veszem ezt a csomagot, hogy gyorsan TÖLTSEK LE. Nem azért, mert PH-t olvasok. Ahhoz elég az 5Mbit is.
    Szeretnék modern dolgokat elérni vele. HD videót netről stb.
    A torrentet meg csak úgy korlátozzák, hogy arányos legyen a csomaggal. Nekem a 60Mbit es UPC-t ne korlátozzák le, mert akkor nem adják azt, amiért fizetek. Persze buzeránsok és beleírják az ÁFSZbe ezeket. Innentől leveszik a kezüket az egész dologról.
    De mondjuk az egészben a legnagyobb vicc az, hogy minek vezetik be ezt a sebességet, ha problémát okoz az adatforgalom? Így nyilván ktsg hatékony a dolog. Sok pénzt kérünk a gyors netért, közben alig fejlesztjük a hálózatot és bekorlátozzuk a népet.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    Megint ott tartunk, hogy a törvények is szarok, mert nem az átlagembert védik, akik mondjuk nem jogi szakemberek. A törvények azoknak kedveznek, akik képesek milliókat költeni jogi tanácsokra és úgy megfogalmazni egy irományt, hogy abból senki ne értsen semmit, de hivatkozni lehessen rá.
    Én mondjuk nem panaszkodom, mert az utóbbi időben nem korlátoznak annyira. A speedtest mindig leméri a 60 körüli downloadot és általában ha a 7 Mbyte/sec nem is de 5 körül csordogálnak az adatok. Havonta kb 100-150 giga adatforgalmat generálok, aminek nagy része szerintem torrent. De ez is változó.

Új hozzászólás Aktív témák