Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz dabadab #29 üzenetére

    Ez nagyon szép volt. :C

    --- Más ---

    Amúgy az ilyen cikkeknél sohasem értem, hogy miért büszkék arra oly sokan, hogy álnévvel interneteznek, és ők érzik magukat megsértve, ha valaki arra próbálja kötelezni őket, hogy ne hazudjanak. (Most nyilván nem a nicknevekre gondolok, hanem a "valódi név" mezők tartalmára.)

    Mikor valaki álnévvel használ egy ilyen oldalt, az nem csak az NSA és Cukkermanner elől szalad kilátástalanul a sötét zsákutcában, de engem is, mint oly sok más tisztességes magánembert is megtéveszt, aki csak úgy naivan böngészget egy ilyen oldalt. Az NSA sokkal könnyebben deríti ki az igazságot, mint egy magánember, a legtöbben mégis előbbire hivatkozva szentesítik, hogy utóbbival szemben sem tisztességesek.

    És részben támogatom én a vadnyugati internetezést. Felőlem mindenkinek szíve joga, hogy engem is megpróbáljon átverni bárhogy az interneten (míg nincs belőle fizikai vagy anyagi károm, legfeljebb érzelmi, hogy mérges leszek), csak ne legyen rá nyilvánosan büszke, és ne sértettnek állítsa be magát a kérdésben.

    A legegyszerűbb dolog, hogy aki nem akar adatot szolgáltatni az ne tegye. De ne hamisat adjon meg helyette. Vagy ha mégis, akkor ne ő legyen a sértett.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák