Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aethelstone

    addikt

    válasz Snoop-y #83 üzenetére

    Csak abból tudok kiindulni, mert az nyilvánvaló, hogy itt a tabletek/okostelefonok webes lehetőségeit a PC-k webes lehetőségeivel lehet csak összehasonlítani. Egyértelmű, hogy fejlesztési/irodai munkára a legkomolyabb tablet sem alkalmas(jelenleg).

    Az access DB megnyitása nem webes móka. A topic meg a webezésről szól....de lehet, hogy nem jól látom? :)

    Keeperv85: Bocsáss meg, de nem arról van szó, hogy nem tartunk webezésre alkalmasnak egy pár éve még csúcs PC-t. Arról van szó, hogy összehasonlítva egy PC-t és egy tabletet webes tartalomfogyasztás szempontjából a tabletnek komoly előnyei vannak a PC-vel szemben. Persze itt nyilván nem a szánalomról rendelt fostalicskákról beszélünk.
    Persze, ahogy korábban is ki lett fejtve, az összehasonlítás szempontjai erősen szubjektívak.

    Teasüti: Akkor már csak a nyers erőt kell feljebb tornászni és ott tartunk, h van egy laptopunk

    Ez sem teljesen igaz. Mivel a nyers erő növelése nem jár azzal, hogy pl. az eredendően érintőképernyős tablet hirtelen billenytűzetet növeszt és 2 kg-al nehezebb lesz.

    És úgy általában: Most azt gondoljátok, hogy a tabletes világ felkent apostola vagyok. Nem. Nincs tabletem, PC-m sincs, laptopom van. Viszont van okostelefonom, igaz, hogy csak 4.3-as, de szeretek vele netezni/játszani és biztos vagyok benne, hogy egy 7"-os tablettel még szívesebben csinálnám.

    [ Módosította: #65675776 ]

    MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Új hozzászólás Aktív témák