Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Воланд #4 üzenetére

    Ez igaz, ettől még kegyetlen nagy bunkóság a Microsoft-tól az egész GWX, és az, hogy nem lehet két kattintással kiirtani... :((

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz papi77 #36 üzenetére

    Egyébként szerintem bukta lesz ez is,mint a nyolcas,de majd meglátjuk.

    Nézz meg egy Steam Survey-t egyszer. A játékosok több, mint harmada már átállt rá, és töretlenül terjed.
    Utálom, mint a sz@rt, akár munka, akár otthoni platformon találkozom vele, de sajnos előbb-utóbb nekem is át kell állni rá, "köszönjük" a Dx12 terjedésének... :U

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Воланд #52 üzenetére

    Magyarul ha egy cég prezentációs célra szolgáló számítógépe nincs domain-be léptetve, akkor az nevetséges, de ha a Microsoft egy iszonyatosan agresszív és bunkó, idegesítő update-re való felszólító alprogramját telepíti az OS-re, az teljesen rendben van? :F

    Vajon csak az én értékrendem ennyire félresiklott, vagy csak engem nem pénzel eléggé a Microsoft, hogy nem hullámzom az örömtől? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Воланд #57 üzenetére

    Igen, az. Céges gép, legyen menedzselve valamilyen formában.

    Én is céges gép előtt ülök, ez sincs domain-ben. Megvannak az okai miért nem, de ettől még rendesen kezelve van.

    Mint említettem azt a részt nem vitatom, hogy valamilyen szinten ciki a TV IT-s részlegének (vagy alvállalkozójának), hogy ezt nem kezelték. De ugyanakkor maradjunk annyiban, hogy nem, nem elvárás a domain egy ilyen rendszerben...

    Továbbá igen, már megbocsáss, de megmosolyogtatónak tartom, hogy az ciki, hogy nincs domain-ben a videóeditáló gép, viszont arra egy szavad sincs, hogy mennyire nevetséges, hogy ilyen ablakokat dobhat fel egy windows alapértelmezésben, és az átlag felhasználó nem tehet mást, mint megnyomja a 'No' gombot vagy bezárja az ablakot... :U

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    @fallenrize: Mindenki ugy sir itt mintha kotelezo lenne ezt a bloatware-t hasznalni, ebreszto, van alternativa, rengeteg.

    Hajrá, tömegével lehet felhozni a példákat az olyan szoftverekre, amelyek csak windows-ra jöttek ki, ilyenkor pedig nincs opció, használni kell....

    @haxiboy: Megvan a lehetőség a frissítésre, nem kötelező, de nem lesz support, kész, pont.

    Látom nem érted. Először is frissiteni, na azt nem kötelező, de elszenvedni a GWX-et, az kötelező, persze (mert a Microsoft egyszerű megoldást nem nyújt arra, hogy ne pattanjon fel mindig valami idegesítő kis ablak...).
    Egyébként amikor utoljára néztem, a Windows 8.1 kiterjesztett támogatási időszaka 2023 január 10.-éig tartott...

    A w10 a 7-óta a legjobban sikerült oprendszer, nálam atomstabil, néhány icipici bugon kívül nem találkoztam semmivel, még kékhalállal sem pedíg a megjelenés óta használom.

    Máshol meg nem éppen atomstabil, miközben olyasmiket csinált nálunk például, hogy egy frissítés után hopp, egyszer csak a .PDF fájlokat mostantól az Edge fogja megnyitni neked. Ez pedig nem poénos dolog...

    Ezerszer elmondtam már ha valamire nincs driver az megintcsak nem a Microsoftot minősíti hanem a gyártót mert nem foglalkozik a vevőkkel...

    Az viszont a Microsoftot minősíti, hogy az update előtt leellenőrzi a gépet, és azt mondja, hogy neked nem lesz gondod. Majd feltelepül, és nincs wifi, nincs touchpad, stb.

    Nemhogy örülne a sok birka hogy most ingyen kapja az új OS-t, és nem kell érte fizetni (már ha fizet érte)...

    A sok "birka" annak örülne, ha a Microsoft emberszámba venné azokat, akik fizettek az OS-ért, és nem traktálná őket kéretlen üzenetekkel, hogy márpedig rakd fel a Win10-et, ráadásul úgy, hogy átlagos felhasználó nem képes megszabadulni ettől.

    Azért mert XY azt mondta mekkora egy sz@r attól függetlenül lehet hogy nem az.

    Ez fordítva is pont ennyire igaz... :U

    de ha jól tudom W7-W10-ig ugyanazokat a drivereket lehet használni.

    Csak nincs garantálva, hogy működik is...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák