Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz moonman #40 üzenetére

    A vista-ra is ezt mondták ;]
    Minél kevesebb teszt, annál több hiba. Lehet magyarázni, de ez így igaz. Konkrétan nem izgatna, mert nem kötelező megvenni, csak a károkozásért kit pereljek? Senkit nem érdekel, hogy fele annyit ér a hardverem, mert nem win7 kompatibilis. Persze mindig felülről kompatibilisnek van eladva a történet, de ez sosem igaz. Hogy a hardver illesztőprogramok mellett a szoftverpiac rugalmatlanságáról ne is beszéljek. A Virusbuster, amit a munkahelyi XP-s gépeken használunk Vista-s verziója a mai napig kékhalált generál a Vista-ban :DDD dughatom a mennyiségi liszenszem. Elküldhetem a *.dmp-t csatolva, aztán vagy lesz valami, vagy nem.
    Baromira nem tetszik, hogy a felhasználókat használják tesztelésre, mert ugyanaz lesz, mint a vista-nál, hogy rossz híre lesz a hibák miatt, emiatt az eladások nem hozzák majd a várakozásokat, tehát a profitorientált megközelítés rá egy évre már win8-at akar majd és baromira nem kéne minden évben új oprendszert piacra dobni, mert annak káosz a vége. Jól tudjuk, hogy most se nyelik le a békát, most is mindenre ráírják, hogy vista kompatibilis pedig durvára nem. Amúgy én is ráírnám, ha az én több éves munkám lenne a szoftverben... nehogymár emiatt ne tudjam eladni...

    Hardverlesen

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz moonman #40 üzenetére

    Feature complete? A WMP12-t nem csak bugfixelni kell, hanem átírni, mert elég zavaros, ahogy most van. De sztem azért jó lesz, de csak ha nem marad így...

Új hozzászólás Aktív témák