Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz Puma K #2 üzenetére

    nekem az i5-3470et borzalmasan megfogja a spectre patch.. munkagép sok IO művelettel..
    előtte se volt persze túl gyors, de azóta végkép súrolja a használhatóság határát.

    idén persze mindenképp cserélve lesz.. eddig úgy voltam vele "jó az még" ... de most már kicsit elegem van :) időnként nagyon elfogy az a proci.. de már megvárom a ryzen3makat (ha mást nem árakat lenyomja majd.. kicsit ... ).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz core i7 #17 üzenetére

    mint a Pentium 4-et mi?
    anno volt amikor már az első core i procik jelentek meg, hogy egy-két ember csak azért is új "erős" P4et akart venni mert a P4 a "legerősebb".. és voltak aki ezzel vissza is éltek, hogy kiszórják a raktáron maradt "régiségeket" ... akkoriban foglalkoztam "házhoz menve gépjavítással" (jó zsebpénz volt az).. és egyik ilyen "ügyfél" mondta, menjek már beállítani az új P4ét, mert direkt úgy rendelték neki a legerősebbet de valahogy nem mennek jól a játékok ... eladtak neki valami "sokmemóriás alap kártyát is mint VGA".. nem akarta elhinni, hogy eléggé túlárazott "múzeumi" gépet vett (a vga mondjuk"modern" volt csak akkori belépőszint... sok memóriával mint írtam, és egyesek máig csak azt nézik)... "számla nélkül" mert úgy olcsóbb volt...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz janos666 #61 üzenetére

    az ilyen emberek sokszor mondják "de nincs vírus a gépen", és volt már szerencsém ilyenhez, közben a gép egy ddos net hálózat része volt amit időszakos célzott támadásokhoz kihasználtak ... "időnként lassú a net" okkal hívtak...

    de ez van, alacsony az a kerítés ...

    én is utálom ha egy-egy frissítés lassít, de 2 okkal születnek:
    1. biztonsági javítás,
    2. avultatás funkció bővítés..
    tessék szépen rendesen frissíteni, élvezni a biztonságot és hagyni, hogy az avultatás által új gépet kelljen vennünk évezni az esetleges új funkciókat!

    különben "baszna" bele a szoftvergyártó is szívesen az egészbe... nem akar ő több milliókat költeni javításokra és fejlesztésekre, ha újra is eladhatna egy új javított verziót később...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák