Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz King Unique #4 üzenetére

    igen a kábel körbe fut a vinyón, levehető és ha a gumitartóba bepöccinted elég masszívan ott is marad nem esik csak úgy ki. használatkor az SH93-nál le kellett venni a kábelt, a vinyó oldalán volt egy kis kerek gumikupak azt kipattintani és oda lehetett dugni a miniUSB csatlakozót.

    maga a ház nagyon príma volt, a vinyó szinte hangtalan volt benne és mivel jó vastagon volt gumírozva így rezgést sem adott át ennek ellenére viszont nem is melegedett...
    3 példányt is használtam de mindegyiknek vagy a vezérlője miatt vagy maga a belső vinyó miatt haltak be vélhetően.

    első kettőben Samsung 640-es cucc volt egyik 1napot másik 11hónapot bírt
    a 3. ban már Toshiba 750-es lett (2tányér 4fej) ami nagyon príma vinyó volt de ott is 3hónap után behalt nem látta a cuccot USB-n már a gép így visszavittem és kértem egy NH02-t ami most már tökéletes.
    lehet hogy az SH93-ban a vezérlő nem volt túl acélos...
    ebben az NH02-ben szintén 750gigás 2tányéros4fejes Toshiba vinyó van de kutya baja, nagyon szépen megy és tökéletes.
    igaz le kellett mondanom a csepp és ütésállóságról meg a rögzíthető kompakt kábelről de cserébe lett USB3 ami később majd jó lesz még. ha most gariztatnám az SH93-at már biztos ilyet kérnék vagy ráfizetnék 1-2 ezret hogy ez a cucc legyen a csere

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák