Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Steven #1 üzenetére

    Ezt a nyomozó hatóságok is megtehetnék. Ha már terrorizmus miatt a fél világot illegális módon megfigyelik rászállhatnának végre a rohadék pedofilokra is. Meg eleve mindenkire aki ilyen helyeken megfordul.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz DithenS #10 üzenetére

    bonyolultá teszi a jogi utat.

    Lehet, hogy én ülök fordítva a lovon de egy pedofil oldal üzemeltetőinek és látogatóinak magasról tenni kell a jogaira. Továbbmegyek, a kilétüket is nyilvánosságra kéne hozni és ha már betegségként tartjuk számon a dolgot (ami egy rohadt nagy bullshit) akkor kényszer gyógykezelni kellene őket. Egytől egyig az összeset. Kivétel nélkül. Ha kell élethosszig tartóan. Arra egyszerűen nincs bocsánat ha valaki úgy néz egy gyerekre. Picsába a polkorrektséggel az ilyen embereket ki kell emelni a társadalomból.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • 8th

    addikt

    válasz DithenS #16 üzenetére

    Ha már jogászkodunk az áldozatok teljes értékű és normális élethez való jogával mi van? Amikor egy pedofil állat megront egy kisgyereket azt ott abban a pillanatban gyakorlatilag egy életre le is nullázza. Jó részük egy életen át viszi magával ezt a feldolgozhatatlan traumát és lehet, hogy pont emiatt soha a büdös életbe nem lesz egy normális párkapcsolata sem. Szépen egyedül magányosan fog meghalni akár utódok nélkül. Mindezt egy totál aberrált f*sz miatt aki nem bír a vérével és egy ártatlan ötéves gyereken éli ki az undorító vágyait. Bocsánat de engem az ilyen ember jogai a legkevésbé sem érdekelnek. Ha egy elmebeteget el lehet zárni mert veszélyes lehet a társadalomra akkor igenis egy lebukott jogerősen elítélt pedofilt is zárjanak el. Pont ugyan olyan veszélyes a társadalomra. Valójában még veszélyesebb is mert 1: nem bolond pontosan tudja mit tesz és kivel, 2: csakis és kizárólag könnyen befolyásolható gyerekre utazik. És ezek az emberek mindenféle kontroll nélkül itt járnak kelnek köztünk és dülledt szemekkel bámulják az utcán a gyerekeket. Igen, a tiédet is (már ha van). Nekem még nincs gyermekem de ne adja az isten, hogy valaha is molesztálja egy pedó a kölkömet mert ha ez a fülembe jut az biztos, hogy nem fogom a hatóságokra bízni az igazságszolgáltatást. Pl. tegnap kapcsolgattam a tévét és pont elkaptam a kékfény aktuális adását. (31:25-től) Úgy felhúztam magam rajta, hogy még órákkal később az ágyban forgolódva is ezen kattogott az agyam. De a hatóságok elképesztő hozzáállása legalább annyira kiverte nálam a biztosítékot. Remélem mindkét rohadékot napi szinten agyonverik odabent a többiek azért amit tettek. :((

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák