Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz yvsmad #292 üzenetére

    Ezt írtad:
    "Azt viszont pár éve megállapítottam"

    Pár éve már elég széles kínálat volt rögzítős tévé készülékekből.
    PS:
    A fenti linkből is kitűnik a pár szó jelentése, kettőnél alig több, ebben a szöveg környezetben. Nem nálam van gond a figyelemmel.

    "A Neflix itthon megbukott, az USA-ban azért népszerű, mert olcsóbb, mint az ott drága, fizetős kábeltévés mozicsatornák."
    Csak példának hoztam a szolgáltatás. A bukásnak illetve nem bukásnak nincs jelentősége. Ezek a szolgáltatások nyugat Európában is olcsóbbak, mint a hagyományos tévé szolgáltatók.

    " A netről streamelhető filmek minőségéről valahogy mindig a bokáig érő híg trágyalére szoktam asszociálni."
    Gondolom végig próbáltad a minőségi szolgáltatásokat és ez alapján jutottál erre megalapozott véleményre. :DDD

    "Vesszük az 50-60" körüli, sokszor 4K tévéket, aztán ilyen mocskot nézünk rajtuk. "
    Hoppá, felgyorsult a tévé csere üteme.

    "Vagy a másik leggyakoribb eset, hogy a drága tévét kikapcsoljuk és a noti monitorjának egy sarkában nézzük az adó honlapjáról."

    Miért tennék ilyet ilyet.
    Minőségi szolgáltatónál 2K illetve 4K felbontásban hozzáférhetőek azok a tartalmak, amit a noti kijelzőjének sarkára, értéknövelt információkkal megfűszerezve feltételezel.

    "Viszont tévéműsor nem csak film lehet. Sportközvetítések (F1) ....és nem akkor nézheti, amikor neki kényelmes."

    És?
    Erre való a tévé hátuljába dugható háttértár. Beállítod a rögzítést és később megnézed.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák