Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    válasz athomi #54 üzenetére

    Sajnos figyeltem és nem a simáról beszélek most... :(
    Ez van nekem jelenleg:
    GIGABYTE GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128bit (GV-N105TOC-4GD)

    Előzőekben említettem,hogy i5 3570 proci és 8 GB RAM volt mellette a régi gépemben, azzal gyötrelmesen sz*rul futott már minden. (pár konkrét adatot írtam is)
    Új gépembe ez a kártya került át ahogy már mondtam, FHD-ba felejtős a medium mai játékoknál. 2018 előttiekkel még úgy ahogy boldogul.
    De manapság low settings és az is ~20-30 FPS diavetítő módban. (min. ajánlott már szinte mindenhol a 1060 persze csak új AAA játékoknak , régiek más téma)
    Ahogy #52 snecy20 írta azzal kell egyet értenem saját tapasztalat alapján is.

    Leírhatatlan rossz érzés volt az új gépbe átrakni ezt a ma már semmire se való kártyát mivel én nem régi gamek-kel tolnám. Ok szívesen megnéz az ember egy filmet is 100x ami jó volt de ne kelljen már az unalomig tolt játékokkal nyomni egy vadonatúj gépbe...
    Borzalmas ez a helyzet a kártyákkal ami van itt nálunk, mert külföldön legalább néha-néha lehet kapni -viszonylag- hozzáférhető áron ha éppen elcsípi valaki raktáron. De itt csak a fél millás árak repkednek. Bányászok remélem egészen a pokolig "leásnak" maguknak előkészítve az utat előre is.Mert ahányan elátkozzuk őket mind oda kerülnek az tuti. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák