Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz dattis_ #299 üzenetére

    Persze értem én, hogy kis mintán nehéz dolgozni, de amikor van elég minta, és ez látszik is, mert ki tudja számolni az átlagsebességet, akkor sem bünteti eléggé a lassú útvonalat. Tehát ha azt látom, hogy egy 5 km-es szakaszon 11 km/h az átlagsebesség, akkor az a dolgok mai állása szerint nálam 27 perc.

    Én inkább azt preferálnám, hogy 5-10 perccel lője túl az érkezési időt, minthogy azt lássam, hogy 30 perc a terv, ehhez képest végig az ajánlott útvonalon maradva 55 perc az út.

    Sajnos nincs 2 készülékem a google maps-es összevetéshez, de majd ma indulás előtt megnézem, hogy mit tippel a 2 progi, és ehhez képest mi a valóság. (Remélhetőleg ugyanazt az útvonalat fogja mindkettő ajánlani.)

    Pulsar: köszi, ezek az adatok mennyire publikusak? Azaz, hogy mikor lesz új algoritmus, az hogy fog működni, stb?

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

  • Bferibörs

    addikt

    válasz dattis_ #299 üzenetére

    sajnos nekem még nem volt olyan alkalom amikor ne vitt volna az erdőbe-próbálgatom hátha megértem az elvét,
    minimálisan bevinne a behajtani tilos táblánál, de volt, hogy az otthonom elől elvitt volna, miután megálltam közölte menjek 200 m majd forduljak balra :-)
    csütörtökön katasztrofális volt-lehet az újra pakolás miatt ?- haladjon kétszáz métert majd....,haladjon 200 métert majd...haladjon 400 métert... és nincs folytatás ,akkor pld. a cél mellett elvitt kb 30 méterre majd megkerült egy háztömböt kb. 1 km és a 98 számú háznál kitűzte a zázszlótt-az utca másik végére a 8-ba mentem ami kb. 800 méterrel arrébb volt-szerencsére az utcát megtaláltuk.
    Net volt, gps volt.Mindez Érden történt.

    Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Új hozzászólás Aktív témák