Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz SZATA #1751 üzenetére

    Bocs, tegnap csak a Veresbe mentunk, nem mentunk vegig hatul... ezert nem pontositottam mast.

    2. lehet, hogy tevedtem, vagy csak mar kilogott a kepbol en meg nem figyeltem...
    3. bocsi, lehet hogy nem mindenhol csinaltam meg (bar a PN nyugati k-ny reszen direkt nem, mert az fixen egyiranyu, csak nem akartam az egesz szakaszt a vegevel egyutt ujra eygiranyusitani)
    4. a szamom megerositeset, megcsinalja, es ugyanugy nem all rendelkezesre semmi info

    +1. Pomazon uj forgalmi rend van a lezarasnal. Most Szentendrerol lehet kanyarodni B.kalasz fele, sot csak arra, a jobbra irany teljesen lezarva. A Huszar-Beniczky sarok felol lehet egy ideig szabad a palya, a Szab.ter utani elso utcaig (takszov sarok), onnantol tovabb onkori fele mar behajtani tilos, kiveve celforgalom. Logikusan, mert nekik is a templom sarkanal (a szentendrei bekotonel) epites miatt lezarva, aki arra a felere akar menni a varosnak vagy Szentendrere kifele, az mar el kene menjen a Huszar-Jozsef Attila iranyban... Ki kene probalni, remelhetoleg nem a hatso kis utcakon a tuzoltosag fele akar a waze kivnni...
    Inkabb radhagynam a modositast, ne csinaljak tobb hibat. Linkek a fenti beazonositatlan pontokhoz:
    Szentendrerol kanyarodni (=epitkezes): itt
    takszov sarok: ennek az A vege (nem tudtam kulon kijelolni linkkent valamiert, node id 111391183)
    templom: node id 111398436, ennek az A vege: [link]
    Valamint az eddig parkolokent, nem egyszeruen de atjarhato ez a szakasz biztosan, de valoszinuleg ez is megszunik, elfoglaljak majd a korforgalom koruli "mutargyak". (Eleg szuk korforg. lesz itt igy, valamelyik helyi ujsagban volt egy rajz, de nem tudom meddig huzodik me'g ki.)
    Tuzoltosag: Fay Andras-Martirok sarok.
    Egyebkent most me'g honapokig ez varhato, jelenleg nem is az utat csinaljak, hanem az erintett (eltakarando) kozmuveket telepitik es-vagy rekonstrualjak, amerre megnyilt ott is csak ideiglenes az uttest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák