Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz SZATA #1588 üzenetére

    Na ezt eddig nem figyeltem, hogy nem csak ugy lehet guglit is bevonni, ha direkte kerem, hanem magatol is belistazza, csak alul jelzi hogy onnan van. Igen, gugli talalat.
    Felmentem a world.waze.com-ra (zarojeles megjegyzes, hogy az udvozlokepernyon a csatlakozz a ... kozosseghez mondatban az uzemanyagkoltseget szobol hianyzik az s betu, mar ha ahhoz a magyaritashoz is van kozotok), de innen korlatozott mobilnettel nagyon lassu. Googlemaps bejott, szerinte (mi van itt?-re) az a sarok a 13-as szam, es ezt a koordinata-adatot irta melle: 46.778100, 17.654569 Ez az epulet ami lepcsos (bar a muholdkepen zavaro az arnyek), ebben van a D.Gy. fele a jelolt ponttol balra iranyban az otp, utana a bentebb levo feher teteju reszben meg a K&H. Ha igy se eleg, majd otthonrol adok waze linket.

    OTP is kell-e kerdesedre: mivel en most mar tudom, hogy hol kell keresni, nekem egyik sem "kell", csak gondoltam segitek a terkepjavitasban, akkor meg a tobb info tobbet segit alapon miert ne kerulhetne fel az otp is. Amugy egy helyi mondta igy, hogy a kh az otp mellett van, mert az otp jobban lathato a foutrol, inkabb viszonyitasi pont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák