Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz rasotamas #15663 üzenetére

    Úgyhogy hogy amíg csinálod a képzéseket, addig maszekolsz... persze ha a képzést csak a papír miatt csinálod.
    Bár Ha meg papír akkor az meg annyira nem is muszáj.

    mindenkinek :

    Durva árak vannak ezek szerintem lassan kicsit vissza is esnek vagy én nem tudom. De mégis rengetegen megfizetik.
    Nálam ami volt munka 600e volt a munkadíj (komplett családi ház és besegítettem) ezt másik árajánlatban 1.5 millió volt.
    Ugye nagyon divat most az amennyi az anyag annyi a munkadíj számolgatás.
    Volt olyan burkoló aki anyagárban akarta rakni m2-ét a lapnak... na mondom köszi helló még az ingyen hívásos 3 perc beszélgetést is sajnáltam rá utána... hol élnek azért a "szakemberek"
    manapság... még ha valami fulfull luxus munkát csinálna, aztán meg kiderül hogy olyan retek munkát csinál mint az alkesz kocsmás 10ed áron... (arról nem beszélve hogy nincs segédmunkás mert az összes sötét ..........@@@@@@@@@@@@@..... NAGYON CSÚNYÁT ÍRNÉK, fogja magát írástudatlanul , iskola nélküld de az összes céget csinál és vállalkozó/kivitelezőnek áll.
    Elég undorító világ lett... de mind1 nem húzom fel magam elkanyarodtam a témától.

    A lényeg hogy szakmákból nagy a hiány és azért jó pénzt is el lehet most kérni (nem a gusztustalan nagy bemondásokra gondolok)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés