Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    válasz Ricardo #20 üzenetére

    nem szinonima, hanem mi ??? itt a telefonos berkekben ? akkor az iPhone 12 mini, Samsung S4 mini mik ezek Ricsi ? áruld már el.... ha már ennyire felvilágosult vagy és talán te vagy a szavak értelmének megalkotója.... kíváncsivá tettél... :B

    Te úgy gondolod, a 158mm = ca. 16cm ami már több mint egy fél vonalzó, az kompakt méret ??? IGEN ? :U kíváncsi lennék milyen iskolában tanították a mértant stb. számodra.... lehet ilyen hatalmas 1m vonalzóval, vagy logarlécen tanultál ? :))

    csak mert gyengén értelmezed, leírtam, beidézem Neked, csak Neked, hogy mit írtam, OLYAN SZÓT A SZÁMBA NE ADJ, AMIT LE SE ÍRTAM, UGYE MEGKÉRHETLEK RÁ??? vagy itt a hyperigazság terében csak a tepsi telefonok uralkodhatnak, nekem más véleményem nem lehet, és Te elferdítheted a valóságot, elferdítheted amit leírtam ?????????? :O :P
    kötve hiszem, úgy hogy vagy értelmezz rendesen, vagy olvass rendesen, vagy diszlexia tüneteivel muszáj megfelelő személyhez fordulni, mert súlyosbodhat...
    idézem:
    "KOMPAKT =simán bedugod a zsebedbe, még nem nyom, de minden szükséges dolgot meg tudsz csinálni vele, nem kirívó, nem nehéz, nem nyomasztó a jelenléte, belesimul az emberi kéz adta ergonómiába...."
    ebben hol volt amit Te az én számba akarsz adni ??? :U őszintén ?? :B ;)

    [ Szerkesztve ]

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák