Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz tcp #52 üzenetére

    "Hey, it looks like, you like Britney Spears. Do you want to buy her new album?" :))

  • Bici

    félisten

    válasz tcp #52 üzenetére

    Az, hogy a google-nak jó, hogy az én weboldalamról mindent megtud, az nem izgat, sőt akár szét is kürtölheti, az nekem csak jó.
    Az, hogy a szolgáltatások során gyűjtött adatokat mire használják, az tényleg nem mindegy, ebben totál egyetértünk. Ezért is igyexem maximálisan anonim maradni még a gugli elött is. Már csak a VPN van hátra.
    Egyébként mit érnek vele, ha megkeresnek reklámmal? SPAM-nek jelölöm, és legközelebb törlődik egyből.

    (#51) moonman: Ebben igazad van. :R Visszaszívtam a statisztika ferdülési megjegyzésemet. :B

    (#56) bambano: Ha VPS-en keresztül guglizok akkor kevesebbet ér nekik az általam nyújtott infó? Ugyanúgy látják, hogy mit csinálok, csak azt nem, hogy ki csinálja, nem?
    A kérdezőbiztosok sem kérdez rólam személyeset, bár, azt látják, hogy kb. mennyi idős vagyok, nő, vagy férfi, és hogy hol kérdeztek meg...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • bambano

    titán

    válasz tcp #52 üzenetére

    Mit tud az analitycs, amit nem lehet összerakni open source-ben és reális üzleti igény van rá?

    #47: meg a tendencia az, hogy sok helyen csak word docot fogadnak el, mást nem. Éppen most vitatkozom egy illetővel, hogy pdf-ben küldöm a doksit, nem doc-ban, mert NINCS doc.

    #34 google alkalmazottak boltba mennek? miért nem töltik le a netről a kenyeret?;)

    #28: meg az, akiről kukik segítségével összegyűjtik, hogy miről szokott keresni.

    #22: minek j2ee egy levelezéshez? Amióta voltak referer bugok, azóta nem hiszek a webes felületű levelezésben. van imapssl oszt jónapot.

    #20 megmondta a gugli, hogy mit csinál a begyűjtött adatokkal. Azt ugyan nem tette hozzá, hogy a különböző hatóságok felé miket ad át, de a reklámoldalát megmondta.

    #8: beszélgetés szerű rendezés? threadre gondolsz? azt melyik levelező nem tudja?

    #5: a google politikai dolgairól ha valaki keveset hall, azt a fülészeten gyógyítják. (szemészeten is, ha webre gondolok).

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák