Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz rudi #10 üzenetére

    Már raktam át 400MB-nyi levelet a gmail-es fiókomból egy ingyenes tárhely postafiókjába pop3-al. Kb. 50perc volt + 10 perc az új fiókban a szabályok beállítása. Az új levelező rendszertől függően a másolás alatt ki is léphetsz a levelezőből, be is csukhatod közben a böngészőt, és magától megcsinálja.
    Ha van sok leveled a hotmail fiókban, akkor még el sem tudod vinni onnan, mert nincs pop3/imap. Najó, Asszem Live Mail-el meg lehet nézni, de átmásolni nem tudom, hogy lehet-e más fiókba. De ha lehet is, akkor sem jobb a helyzet ott sem.

    Nem vagyok sem a gugli ellen, sem mellette. Használtam egy ideig a Google Apps, Docs, stb. szolgáltatásokat, de már megszabadultam tőlük.
    A gmail-t és az analytics-et sajna - egyelőre - nem tudok nélkülözni, mert túl jók. :D Utóbbi pl. azért, mert egy hasonlóan megbízható és frissülő IP-helymeghatározó adatbázis sincs ingyenesen. :(
    A gmail-es címemen meg nincs fontos infó, bármikor törölhető az egész.

    A megoldás az lenne, ha más cégek is készítenének hasonlóan jól használhattó szolgáltatásokat, mint a gugli.

    pl. Lajt.hu a webmail felületet leszámítva nagyon rástartolt a gmail-re. :K (semmi reklám a levélben, 100megás csatolmány, egyre több fícsör, stb.)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák