Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz assemble #390 üzenetére

    egyetértünk, az n7 valóban sokkal jobb hardver és minden ügyben, és mivel engem sem az sd hiánya, sem a hátlapi kamera hiánya nem érint, nekem pont tökéletes lenne.
    ami a gondom, hogy egyelőre nem kapni hivatalosan, és megbízhatatlan készüléket addig nem vennék, amíg nem kiforrott vagy ekkora a hibás készülékek aránya. plusz azért a normális garancia is szempont nekem.

    viszont, a csúcssebesség vagy a csúcsfelbontás kevésbé szempont. simán benne van a pakliban, hogy fél év múlva váltok n7-re, amikor kinőtte a gyerekbetegségeit, de egyelőre így nem mernék belevágni.

    ez a jelly bean őrület amúgy miről szól? a jelly bean is az ics között nem csak annyi a különbség, hogy a jb még röccenésmentesebb? csak mert az összes többi feature-e (bill, javított dolgok, nagyfelbontású kontaktkép, még easybb share, stb stb) engem egyáltalán nem érdekel, mert nem használom. az a pár kis röccenés meg a hc-n sem zavar...

    szóval akkor fogok rágerjedni egy android verzióra, amikor hosszabb aksiidőt, és részletesen konfigurálható beállításokat illetve kikapcsolható core szolgáltatásokat kínál, mint pl. az ics.

Új hozzászólás Aktív témák