Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz r_zsolt #396 üzenetére

    Lehet ez a Voda hibája, ki tudja.... bár összességében megvagyok elégedve a készülékkel, és nem bánom, hogy OnePlus 2-ről jöttem. Ott is full 4G térerőm van, ahol eddig más telefonnal nem volt, és a GPS is nagyon pontos, és gyorsan is talál jelet.

    (#394) dombila: speedshopnál (tudom, lehetett volna olcsóbban is), és ma reggel rá is kérdeztem az LG-nél, és igen, forgalmazzák. Nekem pl ez volt a dobozon. Elég hosszú ideig Nexus 4-es készülékem volt, amivel hosszú ideig elégedett voltam, majd az Edigitalnal vettem egy Nexus 5-t, ami kb 1 órát volt nálam, mert nem tudtam a 4G-t használni! - (Edigital elfelejtette közölni, hogy amit árulnak az a USA-ba szánt verzió, a töltő sem EU kompatibilis volt, és átalakított sem adtak - de miután beismerték, hogy nem EU szállítmányt kaptak, ha jól emlékszem utána már nem is árulták, de legalább a pénzem gyorsan visszakaptam, így az 5X-et sem mertem ott megvenni, maradt a speedshop és sok utánajárás, hogy ott milyen készüléket adnak.... ) Így a Nexus 5 nekem kimaradt :( - és őrülök, hogy újra a Nexusnál vagyok :R

    Nexus 4 topik kellemes volt annak idején, remélem ez a topik is olyan lesz :R :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés