Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Sonex79 #2803 üzenetére

    Akkor részemről is egy rövid konklúzió:
    Összességében nagyon tetszik, egyedül olyan bug-al találkoztam hogy gyakran eltűnik a százalékos akku jelzés, vagyis visszaáll alapértelmezettre, de tényleg csak ennyi pedig beleraktam 5ó SOT-t tegnap óta.
    Az új alkalmazásváltó nagyon bejön, a dizájn is szuper, az osztott képernyőt ahogy a note-nál úgy ennél sem látok benne fantáziát (kivéve a számológép talán, de annak sincs értelme mivel sokkal lassabb és körülményesebb előhívni mint a samsung megoldása amikor is két klikkre megnyílik egy kisebb ablakban a képernyőn)
    Tetszenek az új kinézetű mappák, nem akad, nagyon fluid a rendszer, voltam már minden féle romon, de megkockáztatom ez eddig a leggyorsabb és legsimább.

    Stock MM custom kernellel és kikapcsolt titkosítással is csak nagyon ritkán akadt meg, de ennél szó szerint egy akadással sem találkoztam még eddig. Az ikonok csak nekem tűnnek kisebbnek? pontosabban a third party appok ikonjai, ezt mondjuk nem annyira díjazom, de ez legyen a legkevesebb :)

    Akkuidőt picit jobbnak érzem, noha a kernel erősen teljesítmény orientált beállításokon van.
    Memóriafogyasztást én nem figyeltem soha, nálam az operatív memória másodlagos ha nexusról van szó, amire nekem kell (7-8 gyakran használt app) azokat bőven-bőven megtartja a memóriában ha kell egész napon át. Az hogy tegnapelőtt megnéztem a TV műsort és még 3 napig ott tartja memóriában engem kicsit sem érdekel :N

    Egyszóval Fantasztikus :) Ugyan csak próba gyanánt tettem fel, de egyelőre fent is hagyom, nincs okom visszamenni M-re, de ha mégis így teszek majd leírom a miértjét :R

    A főverzió számozásokat azóta sem értem ICS, JB, és KK is 4.x.x verzió volt, hol ott előbbiekhez képest a KK igen innovatív volt, ahogy később az 5 is, de azóta a 6 és most a leendő 7 inkább lehetett volna 5.x.x minthogy két teljesen új számozást kapjon :)

    Am szépen esik az ára a készüléknek, még jó hogy ültem amikor megláttam a mostani árát ahhoz képest amennyibe decemberbe került, amikor vettem :D Lassan de biztosan bestbuy lesz ez a telefon :C

Új hozzászólás Aktív témák