Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    válasz cuebler #2652 üzenetére

    Már január óta tervezem hogy 5X-et fogok venni :D Érdekes volt az egész vásárlás amúgy, telefonon megkérdeztem mindent tőlük (gyártói garanciás-e például) mielőtt megrendeltem, azt mondták hogy hívnak amint sikerül berendelni az üzletbe a telefont, és utána adják át a futárnak (ez egy-két nap lett volna, és a futár hozta volna nekem csütörtök-péntekre papíron). Ebből annyi lett, hogy a héten síri csönd volt, semmi update, majd hétfő reggel jött egy SMS hogy hozza nekem a futár a telefont és 9-17 óra között. (Az is érdekes volt hogy a futárszolgálat nem adta ki a futár telefonszámát hogy egyeztessek vele az érkezésének időpontjáról, de végül megoldottuk probléma nélkül).

    Lényeg a lényeg hogy nekem ez pont elég volt hogy így többet ne rendeljek tőlük és elkerüljem őket messzire. :)

    (#2653) tomboy0013: igen, pont a rendelésem leadása után jelentek meg a fórumon olyan hozzászólások, hogy a fehér és jégkék hátlapú Nexus 5X-ek besárgulnak, problémásak, és szervizbe kell őket küldeni. Ezért nem is bántam, hogy végül "balszerencsés módon" feketét kaptam, ráadásul nem akartam visszaküldeni, hiszen három hónapja terveztem, hogy megveszem. :)

    Amúgy ez a sárgulás nagyon gáz szerintem is, nem tudom hogy hogy engedhették meg ezt az anyaghasználatot egy felsőbb kategóriás telefonnál... :W

Új hozzászólás Aktív témák