Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz arty #4 üzenetére

    Én elég aktívan követem az eseményeket ezzel kapcsolatban és (bár nyilván nekem is van egy eredő nézőpontom) úgy gondolom nagyon tisztességtelenül járt el a patreon.

    Sargon kifejezetten visszafogott és bár alapvetően jobb oldali beállítottságú én nem tudok olyan esetről amikor gyűlölködött volna. Nyiltan szembehelyezkedik a jelenlegi amerikai bal oldalla, főleg a PC/SJW irányzattal és nem fél megmondani, hogy sokszor teljesen abszurd és hülyeség amit mondanak. (jellemzően pl statisztikával megpróbál indokolni, hogy miért gondolja így, de nem mindig).

    A mostani eset tulajdonképpen így foglalható össze: Mivel Sargon már évek óta nyiltan szembemegy az uralkodó baloldali kommunikácóval ezért egyre hevesebben támadják és vádolják a szokásos szélsőbalos mantrákkal: Nazi, white supremacist, fascist, misogynist, sexist , transphobe stb... Több response videó, cikk és blogbejegyzés jelent meg "válaszként" 1-1 videójára ahol igen kérdéses stílusban bírálták a véleményét. Mivel alapvetően semmilyen csatornán nem sikerült a nyiltan gyűlölködő videókat sem letiltatnia ezért úgy döntött, hogy azonos stílusban fog válaszolni mint ahogy vele kommunikálnak. Erre gyakorlatilag 2 hét után bannolták. Amúgy bevallása szerint számított erre a fordulatra, mivel elég régóta lebeg a különjböző tech óriások egy politikai irányba való elfogultsága. Alapvetően bármit szabad ha megfelelő politikai irányzatot szolgálsz vele, míg másik oldalon ez nagyon, nagyon nincs így...

    Plusz az is elég visszás, hogy elképesztően általános és semmitmondó a legtöbb oldal ilyen szabályzata, gyakorlatilag bármire rá lehet húzni akit el akarnak halgattatni.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák