Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AND1

    őstag

    Nem a KÜRT és megoldásai a drágák, hanem az emberi felelőtlenség és meggondolatlanság kerül sokba végül. Azért van munkájuk, mert sokan nem költenek a prevencióra, megelőzésre. Nem vagyok KÜRT dolgozó, de büszke vagyok, hogy van egy ilyen "cégünk" és ha minden kötél szakad, akkor hozzájuk lehet fordulni és nagy eséllyel visszaállítják az adatokat. Az pedig, hogy hírünket viszik a világban (mindig is azon voltak), remek hír.

    u.i.: a cikkben a költözésnél, kétszer is le van írva, hogy költöztek. Helytelen az egész körmondat.

    [ Szerkesztve ]

    Egy régi PH-s.

  • AND1

    őstag

    válasz Ösbő #4 üzenetére

    Egy komoly fotósnak nem pénz a 300.000 Forint, hogy visszakaphassa a képeit.

    Az a baj, hogy laikusok számára és idehaza, ezek az összegek soknak tűnnek. Pedig. Ha a KÜRT azt mondja, hogy 340+ÁFA, az azt jelenti már, hogy ennyiért vissza is állítják, akkor ez a plafon és megkapod az adataidat egy új hordozón.

    Pont leírtad a lényeget: " Két másik cég 35-60.000 forint közötti, illetve 30-70.000 közötti árat mondott előzetesen." Ez a kampó náluk.

    Ez azt jelenti, hogy közben majd felhívnak és felcsúszik az összeg szépen, + rejtett költségek, sőt akár vissza is kaphatod, hogy "bocs nem sikerült".

    Az adatmentéssel kapcsolatos témákat, piacot, stb. vizsgáltam az egyik szakdolgozatom keretében: a vicc az volt, mikor kiderítettem, hogy van nem kevés olyan cég, amelyik továbbküldi a sérült adathordozót a mondjuk nem ritka, hogy a KÜRT-nél köt ki. Aki még nagy név itthon az a Králik Ferenc és cége ebben az iparágban. Beszélgettem mélyebben erről a témáról vele (PH-s egyébként) és előre nagyon nehéz megbecsülni egy adatmentés árát. Ezért is felelőtlen bármely cég előzetes ajánlata, mert az sokszor bűzlik.

    Nem szándékozom reklámot csinálni semelyik cégnek, nem vagyok egyik érdekeltje sem, de mielőtt jó magyar módjára, megint "drágállunk" valamit, érdemes leásni a téma mélyére. Egyébként meg legyünk büszkék a KÜRT-re vagy a Králikék szakmai tudására.

    Egy régi PH-s.

Új hozzászólás Aktív témák