Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz retesz147 #747 üzenetére

    Mivel én is csak videós tesztek alapján és nem saját tapasztalatból mondom, nyugodt szívvel semmit nem ajánlanék! De pl a Firefly kameráknak szerintem élesebb, kontrasztosabb a képe és nem annyira sötét! De ahogy írtam annak meg a girója hullámzik, így csak annak lenne jó választás akinek nem fontos ez a funkció!
    Az SJCamok meg kiegészítőkben verhetetlenek csak a képminőség nem az igazi. Jó még a Lamax X10. Ez szerintem mindenben jobb és minőségibb, csak megbízható és olcsóbb beszerzési forrást nem nagyon találtam sajnos hozzá, de lehet, hogy te találsz (mostanában nem néztem). Vagy ha az olcsó ár a fontos, akkor meg Eken H9, amiben a giroval tuti nem lesz probléma .... mert nincs benne :).

    Szóval minden téren (képminőség, kiegészítők, általános minőség, ár, stb.) van ami jobb, csak ott más hiányosságok vannak, a GitUp-nak az az erőssége, hogy kb. mindenben hoz egy átlagos minőséget, egy elvileg elfogadható giróval.

    De sajnos most nekem is meg kellett tapasztalnom (pedig eddig azt mondtam nem ér ennyit a dolog), hogy a GoPro, Sony és esetleg az új 4K Xiaomi-k, amik érnek valamit :/.

Új hozzászólás Aktív témák