Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    Most nem azért mondom, de szerintem nem csak a lúzerek vásárolnak a MM/Saturn üzlet családban...

    PL azok is vásárolhatnak akik meg akarják tekinteni a készüléket vásárlás előtt, amit mondjuk egy web áruházban nem tudsz megtenni.

    Ok errem ondhatjátok, hogy megnézem és megveszem a webáruházban. Rendben ez belefér.

    Viszont ha nincs annyi pénzem és kell a cucc akkor nem tudom máshol, mivel a web áruházak többségében nincs hitelkártyás fizetés. Ezt csak onnan tudom, mert ezért vettünk plazma TV-t a Saturnban. Tudom melyik nap veszem még és akkor 2 havi fizuból kifizetem. Arról nem is beszélve, hogy így kamatom sem jön rá semmi. Ennyi....

    a másik a hitel! Web áruházban nincs hitel. Azért 3-400 ezer Ft-ért kevesen vesznek kp-ban holmikat. Nem is tudom elékpőzelni, hogy a kisebb boltok hogy képezlik ezt. Megrendelem, bemegyek és 3 killával a zsebemben fizetek? Na ne már....

    Szóval pl az ilyen dolgok miatt, igencsak van létjogosultságuk az efféle "piactereknek".

    Nem is beszélve arról, hogy egész nagy a választék és tényleg testközelből meg tudod nézni. Szerintem nincs baj ezekkel az üzletekkel, annyival általában nem drágább.... Inkább fizetek kicsit többet és fizetek elektronikusan akár hitelkártyával, mint hogy 1-200 ezer Ft legyen a zsebemben és parázzak mikor zsebelnek ki.

Új hozzászólás Aktív témák