Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz Egon #50 üzenetére

    Olyan sok a pont, hogy mar vissza kell olvasni :D

    1: akkor ti jobb megoldast talaltatok, mint mi. Szimplan nem uzemeltetunk mar honlapot, tobb volt vele a macera, mint a haszon.

    3: a szallas.hu-rol engem azert tiltottak ki, mert megvalogattam a vendeget. Ez ket okbol tortent...egyik, mert mashol mar befoglaltak az idopontot es visszajeleztem a frissen "ajanlatot kero vendegnek", hogy nem tudom fogadni, illetve azert, mert a neve es kommunikacioja nem volt " kicsit sem bizalomgerjeszto". Az ASZF megsertese miatt, mivel a vendegek tobb mint felet elbocsatottam (kb 10-bol 6-ot egy szezonban) kitiltottak az oldalrol.
    Ugyanakkor igazad van.

    6: nem vagyok benne biztos, de mintha a booking rendsere kesobb leforditana a valaszt. Legalabbis ugy remlik.

    7: igazad lehet. Mi reggelit nem kinalunk, ezt nem latom at. Nalunk az IFA szokott problemas lenni, mert a vendegek fele "nem latja" kulon feltuntetve.

    (#51) t72killer: a booking pl. keri a kartyaadatokat es elore levonhatja, zarolhatja az osszeget, ha a szallasado azt allitja be. Ettol fuggetlenul a kaucio mar kulon dolog...
    Sajnos kis szallasadokent nagyon nehez magadat is vedeni es a vendeget is tisztelni sok esetben.
    Mi balatoni szallasadok vagyunk. A vendegek ugy gondoljak, hogy a penzukert mindent lehet. Kiberlik a lakast, a legkondi 0/24 megy, az erkelyajto nyitva, a vendegek a strandon. Este megjonnek, hajnali 4-ig a medenceben buliznak (nyilvan tiltja a hazirend es tudja a vendeg is, mert tarsashaz). Utana masnap meg kapjuk a negativ ertekelest, mert "nem tudtak a csaladosok pihenni" vagy "nem engedtek bulizni oket es rajuk szoltak".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák