Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz Daniel Alves #177 üzenetére

    Én is 27 évesen kaptam be ezt a kellemes dolgot. Sajnos ez van, ezt dobta a gép.

    Amúgy az úszás sztem sokat segít a porcok állapotán, mivel a vízban gyakorlatilag a lábad lefelé húz, és valami hasonló széthúzó hatás elég jól tudja nyujtani a porcokat. Ha pedig úszol, az eddzi is az izmokat körülötte, meg nem terheli le a porcokat. Szóval ha az orvos engedi, mindenképp.
    Én is azon filózok, hogy akármi lesz velem, ha műtenek, ha nem, a napi rendszeres úszást ezentúl esti programnak beiktatom. Eddig kondiztam, most úszni fogok, ez van. Végülis úszással is lehet elég jól izmot építeni. :)

  • Eastman

    őstag

    válasz Daniel Alves #177 üzenetére

    Hátúszás csak! A mellúszáskor felvett testhelyzetben fokozódhatnak a tünetek.

    Ha nagyon nem megy a hátúszás, azt megpróbálhatod, hogy (háton) a medence széléhez támasztod a vállaid, a csípőd felemeled a víz felszínére és a hátúszás lábtempójával erősíted az izmaid.

    Extraként használhatsz egy ilyen felfújható párnát a fejed alá (medence széléhez), hogy kényelmesebb legyen. [link] Illetve légnadrágot, ha nem sikerül a víz felszínén maradni: [link] :)

    Szia Ballus!

    Van nekünk itthon hátizomerősítő, az amikor ülsz és le kell húzni vállig a rudat súllyal.

    Ezt nem nagyon értem. Linked van? :B

    A gerincnyújtás akkor az igazi, ha passzívan történik, az izommunka minimális. A hátizmok erősítésre műtét után a gyógytornát, gerinctornát, Pilatest javasolnám, hátúszással kiegészítve.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák