Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Ha már így belelendültünk a különböző témàkba, egy közepesen ON: csak nekem volt meglepetés, mikor beköltöztem, hogy a panelban a felső szomszéd lépései ha nem is hangosan, de mondjuk este 9-10 körül amikor már nincs más ami elnyomja, akkor határozottan zavaróan dübögnek? Voltam már fent, a régi 50 éves szerkezet van még, parketta, alatta deszka, rég elporladt, újkorában is semmit se érő szigeteléssel (ezt meg onnan tudom hogy én betonig felszedtem és rendes rétegrenddel lamináltat tettem le helyette).

    Mint egy hangfal, vagy egy dob, és hiába mondtam neki hogy legalább este legyen halkabb, szerencsétlen járókeretes öregasszony nem tud mit csinálni. Csak fél óra míg kiér a wcre/konyhába, meg vissza, és addig mintha halkan de ütemesen dobolnának a fejemen minden lépésnél, meg ahogy szépen pakolja (rosszabb esetben karistolja) a járókeretet.... Évek óta, minden este. Szép lassan az idegeimre fog menni, vagyis inkább az idegeim mennek rá.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák