Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferensz

    senior tag

    válasz xdx@ #517 üzenetére

    Nem először voltam Veszprémben, korábban többször voltam már a kézilabda csapat meccsein, illetve idén tavasszal VEN-en is voltam lent, a menyasszonyom elméletben idén diplomázik, tehát már párszor jártam már feléd.

    Szép volt nagyon sötétben is, anyukámmal felmásztunk a várba, onnan le a Benedek hegy végéig, aztán a kolostor romot is megnéztük, utána pedig csak kódorogtunk a városban, szép helyeket keresve. Direkt ilyen bandukolósnak terveztük, a tabot sem használtam megtalálni az über nagyonnagyon király látványosságos helyeket. Simán kóválygás közben is el lehet lenni, hát még mikor az ember pár éves emlékeket idéz fel meglátva az Expresszót tök sötétben. Az biztos, hogy idén még megyünk le egyszer legalább sétafikálni ismételten, de lehet, hogy beveszünk egy szombat esti koncertet is a körútba.

    Tényleg, a presszóval van valami, hogy zárva volt tegnap este? Legjobb tudomásom szerint anno hétfőnként is voltak programok, most meg mintha valami kripta lett volna olyan setét volt.

    "jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Új hozzászólás Aktív témák