Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz zolomon17 #417 üzenetére

    Emiatt en nem izgulnek. En 2060S-el jatszok 2560x1440-es felbontason es semmi bajom nincs vele. Raadasul komptetitiv jatekot es 165hz-re optimalizalva. Ez a VGA-s dolog kicsit tul van tolva. Nagyon jo kartya a 3070 es en is szeretnek majd venni, de csak a kiirt 499€-os aron, majd kb fel ev mulva.. addig a 20-as szeria "super" kartyai hibatlanok. Nem fogok most azert venni 3070-et 300 ezerert, mert ugyan az mint a 2080ti es olcsobb. Ha valakinek surgos es felti az e-penis-et, akkor vegyen. A tobbiek meg szerintem varjanak egy kicsit, mert nag,on ugy tunik, hogy az RX6800 es 6900 kicsit felkavarja az allovizet arazas szempontjabol. Van egy olyan sanda gyanum, hogy az nv direkt tartja vissza a keszletet es majd november 17-tol lehet venni sok-sok darabot, pont egy nappal az RX-ek debutalasa elott :) A marketing ugye.

  • Szabolcs22

    tag

    válasz zolomon17 #417 üzenetére

    Nekem is egy LG UW monitorom van 29"-os 2560x1080-as. Játékokban kb 10-20% hátrányom van a Full HD-hoz képest.
    7 évvel ezelőtt vettem egy Gigabyte gtx 970 gaming-et, mivel hogy ár-érték arányban akkor ez volt szerintem a legjobb, illetve erre tellett. Ahogy mondani szokták: Futureproofot akartam.
    Nem mondom hogy itt a legújjabb játék címek very high vagy ultrán mennek mert nem, de azt kijelenthetem hogy azért saját beállításokkal, közel mediumon kb medium-high vagy high-very high között elmegy mindengyik 40-60 fps-el. Természetesen én is vágyom mostmár a jobbra, mert amellett hogy nekem a látványos játékokhoz a látvány kell, tehát egy RDR2 vagy a Breakpoint vagy egy szaros Ark (tudom h optiomalizálatlan szutyok de azért szeretem), jobb lenne már az új kártyák közül valamelyik. Akár AMD akár az Nvidia. Lassan itt lesznek a 6800-as tesztek is, várom már. Jövőre aztán eldől h melyik lesz jobb vétel, melyikkel van kevesebb probléma. 6800 vs 3070.
    Természetesen monitort is váltanék, maradnék a 21:9 nél, de jó drágán mennek az ips 144Hz-es monitorok. Bár még van egy Acer 200 ezer körül, örülnék ha az maradna is a piacon. És akkor lenne új kártya új monitor, akár a lövöldés címek is mennének 80-150 meg akárhány fps-el, G-sync vagy Freesync-el és akkor boldog lennék.
    (7 éve volt 125 ezer Ft ez a gtx 970...) Plusz egy 100-as 7 év után belefér, de kérdem én mindenkinek növekedett a fizetése legalább ennyit? Szerintem egyesek örülnek ha 10-20-et ha emeltek... Szóval értem én h infláció meg amit olvasok itt a fórumokon tőletek, abban is egyet értek, akik nem csak az inflációval meg bármi egyéb mással indokolják vagy épp az ellenkezőjét állítják, de azért már szerintem is elszálltak az árak...

    [ Szerkesztve ]

    Szabolcs

Új hozzászólás Aktív témák