Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs22

    tag

    válasz zolomon17 #417 üzenetére

    Nekem is egy LG UW monitorom van 29"-os 2560x1080-as. Játékokban kb 10-20% hátrányom van a Full HD-hoz képest.
    7 évvel ezelőtt vettem egy Gigabyte gtx 970 gaming-et, mivel hogy ár-érték arányban akkor ez volt szerintem a legjobb, illetve erre tellett. Ahogy mondani szokták: Futureproofot akartam.
    Nem mondom hogy itt a legújjabb játék címek very high vagy ultrán mennek mert nem, de azt kijelenthetem hogy azért saját beállításokkal, közel mediumon kb medium-high vagy high-very high között elmegy mindengyik 40-60 fps-el. Természetesen én is vágyom mostmár a jobbra, mert amellett hogy nekem a látványos játékokhoz a látvány kell, tehát egy RDR2 vagy a Breakpoint vagy egy szaros Ark (tudom h optiomalizálatlan szutyok de azért szeretem), jobb lenne már az új kártyák közül valamelyik. Akár AMD akár az Nvidia. Lassan itt lesznek a 6800-as tesztek is, várom már. Jövőre aztán eldől h melyik lesz jobb vétel, melyikkel van kevesebb probléma. 6800 vs 3070.
    Természetesen monitort is váltanék, maradnék a 21:9 nél, de jó drágán mennek az ips 144Hz-es monitorok. Bár még van egy Acer 200 ezer körül, örülnék ha az maradna is a piacon. És akkor lenne új kártya új monitor, akár a lövöldés címek is mennének 80-150 meg akárhány fps-el, G-sync vagy Freesync-el és akkor boldog lennék.
    (7 éve volt 125 ezer Ft ez a gtx 970...) Plusz egy 100-as 7 év után belefér, de kérdem én mindenkinek növekedett a fizetése legalább ennyit? Szerintem egyesek örülnek ha 10-20-et ha emeltek... Szóval értem én h infláció meg amit olvasok itt a fórumokon tőletek, abban is egyet értek, akik nem csak az inflációval meg bármi egyéb mással indokolják vagy épp az ellenkezőjét állítják, de azért már szerintem is elszálltak az árak...

    [ Szerkesztve ]

    Szabolcs

Új hozzászólás Aktív témák