Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wintikek

    tag

    válasz nullpoint #8 üzenetére

    Összekevertél kettő teljesen különböző hsz-t.

    Az hogy egy fogorvosnál alá lett íratva valamilyen papír hogy így meg úgy kezelik az adatokat és gmail-en küldték tovább, az nem jelenti azt hogy ők be is tartották az előírásokat/szerződésben foglaltakat.
    Az is lehet hogy abban a szerződésben pont ez volt leírva, hogy harmadik fél fele is publikálva lesz a lelet. Az hogy ez mennyire felel meg a GDPR előírásoknak azt nem tudom, nem vagyok jogász/DPO :D
    És egyébként pont ez a baj, hogy felbérelnek valami jogi irodát pl az ilyen fogorvosi rendelők is, azok meg megírnak nekik minden szart soksokszázezer forintér, aztán minden pácienssel aláíratnak valamit amit amúgy ők sem értenek, mert mindenki úgy van vele hogy ez megint csak azért van hogy szívassák az embereket. Pedig nem.

    Az pedig hogy egy webáruház nem csinálhatja meg mondjuk azt hogy eltárolja mindenkinek a nevét, címét, telefonszámát végtelen ideig, majd ha becsődölnek azért utolsónak eladják az adataidat jópézér mindenféle marketing célokra, szerintem nem rossz dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák