Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Pötyi #31481 üzenetére

    Grafikusnak jelentkeztem, kis IT igénnyel (a szakmai tapasztalatom pont jól jött nekik - én meg éppen azt a korszakom éltem, amikor a lehető legmesszebb akartam kerülni az informatikától). Amikor eljöttem, akkor anyagbeszerző voltam a méterárú területen, bérmunkát rendeltem és koordináltam. Persze közben a saját munkám is el kellett végeznem és válasz mindig az volt, hogy nem jól állok a munkához... Valahogy nem éreztem, hogyan kapcsolódik a grafikai/IT területhez mindez :DDD .

    #31482 bambano - az az év vége már elment és szerencsére tettem azért is, hogy meg se forduljon a fejébe, hogy felhívjon... A duplájára kellene még egy kicsit rádobnia, hogy egyáltalán a jelenlegit súrolja... ;]

    #31483 hcl - máshova megy zaklani? Olyan, mint nálunk, amikor elhajtjuk, majd elmegy bemószerolni minket a vezetésnek? :DDD Az ilyet szeressük és előre borítékolni tudjuk, ki és milyen feladattal jelenik meg szintekkel feljebb, majd taszajt minket a szőnyeg szélére...

    #31492 hcl - Microsoft felhő, backup-ok, sharepoint portál és feladatmegosztás. Bevezettem, összeraktam, beállítottam. Megcsináltam és feltöltöttem mindent. Készítettem egy user manualt és szétküldtem a kollégáknak, mi merre és hol van. Teljesen nyugodt voltam fél évig, amikor lebaxtak, hogy miért nincs kész, amit megígértem és miért kell a 21. században még mindig az autóval küldözgetni a nyomtatványokat és nincs gépi kitöltésű belőle... Jeleztem, hogy minden meg van, még anyagot is kaptak. Senki, azaz senki nem jelezte, hogy bármit is nem értett volna a leírtakból. Hát kaptam a nyakamba egy fél napos meetinget, amin rájöttem, hogy azt sem értik, miért vannak ott a kollégák, nem, hogy egy onedrive megosztást megoldjanak vagy bejelentkezzenek a sharepont portálra és megkeressék ott, amire szükségük van. Még a dokumentum nevét sem tudták, amit évek óta használnak...

    #31501 koby11h - :C :R

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák