Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz Joc24 #293 üzenetére

    Én is használom, de igaz ami igaz, többet fizetek telefonnal mint az órával!

    Amúgy is egy ideje tele van a puttonyom ezzel a sz@r fos órával, engem is utolért az aksi gyors merülési szindróma.
    Ahogy nézem a garmin forumokat, tele van vele!
    Nem is tudom, nálam kb 2 honapja kezdődött, azóta jött az órára és az alkalmazásra is több frissítés , de mindegyik csak ideig, óráig jelentett megoldást.
    A felhasználási szokásaim nem változtak, a beállításokon sem szoktam változtatni.
    Mégis kb 1 töltés után jó a fogyasztás, 2-3 toltésnél meg merül mint az állat, 30+% egy nap alatt (volt több is!) mindenféle tevékenység nélkül...aztán egyszer megint jó, utána sokszor megint 💩
    Már töröltem a megvásárolt oraszámlapokat is, időjárás appokat is, de nincs változás.
    Az utolsó ciklusnál brillirozott a kicsike, tizenpár százalék/nap....öröm az arcomon, végre minden ok, erre tegnap töltöttem, 13 óra körül húztam le a tápról, mire ma 13 óra körül - 33%.

    Az előbb rábőktem a frissítés keresésre, talált is egyet (v. 18.26) amit gyorsan rá is engedtem.....izgatottan, kíváncsian (ismét) várom a következő napokat.

    Amúgy ki milyen időjárás appot használ?
    Nem azt mondom hogy a gyári nagyon szar.....de mondhatnám.
    Most is azt mutatja az időjárás adatoknál hogy Pestszentlőrincen vagyok, holott 50-60km-el arrébb Fejér megyében👍
    Na mind1, mára kimérgelődtem magam, holnap is van nap :)

Új hozzászólás Aktív témák