Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    válasz wwhy #688 üzenetére

    Én végül alu mellett döntöttem, hogy miért? Nekem az SS szintén túl csillogó volt. Fénytől függően néz (fehér led, erős hideg fény) ki kékesnek az alu, de ott SS is. Mikor MM-ben megmutatta nekem egy hölgy, ő is kékesnek látta az SS-t, főleg, hogy egy fekete védő valami volt rajta, így sokkal jobban kijött a különbség. A párom szerint SS csajosabb, én pedig szeretek minden csilli villit kerülni, és tényleg nem megbántás, de akkor is karácsonyi üveggömb jut róla eszembe. Ráadásul nekem a kisebb kell, így kissebb az akksi is azaz, 2-3 év múlva ez kuka lesz, úgyhogy akkor úgyis új órát veszek. Ráadásul, ha érzékeny vagy az órára - van benne nikkel az üveg alatt, mégha minimális is -, akkor nem mindegy, hogy mennyit vesztettél az áron. Én a bőrszíjat sosem hordtam volna, így nem kell szilikont venni, bár úgyis veszek más szíjat hozzá, mert ez a belül bujtatás nekem halál, és az egyik luk már kicsi, a mellette lévő még még nem elég feszes. A karcolások szerintem jobban meglátszanak majd SS-en, míg az alut meg egy alkoholos filccel elfeded. Ezeken kívül én vettem rá TPU tokot Aliról, így a végén úgyis olyan színű lesz, amilyet akarok, ha kell hupilila :) Végül, ez a nap végén csak egy óra marad, nem nézegetem az oldalát, itthon úgyis leveszem, estére meg nem hagyhatom fent. A páromnak egy "sima" Citizen órája van, SS, fekete és ég és föld a GWA2 meg az a fekete, pedig az is fényes, ráadásul az egész "szíj". Szerintem pedig az, hogy mennyivel tartósabb az nem igazán valid, mert hiába SS, olyan sok anyag nem hiszem, hogy van benne, ha 10 gramm gyakorlatilag a különbség az alu és SS között a kisebb méret esetén.
    Szerdán vettem, szombat este óta használom, többször gondolkoztam, hogy jól választottam e, és igen, végre egy döntés, ami után nem érzem úgy, hogy maradt bennem kérdés. Én újra ezt venném :)
    Nézzétek meg mindenféleképpen többször egymás mellett a kettőt, akár több üzletben, hogy ne mindig ugyanott :)

Új hozzászólás Aktív témák