Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M..

    csendes tag

    válasz GeneraL_XTX #50 üzenetére

    Ne hülyéskedj :) .. kihozok egy SGS3mat T-től, rajozok pár napot vele a haverok előtt, leviszem Balatonra egy hétvégére, mindent megörökítek vele... aztán szó nélkül visszaveszik 8 napon belül, ha legörbült szájjal viszem vissza, hogy én nem ilyenre gondoltam? :D
    Nem vagyok képbe és nem is cukkolásként kérdem. Tényleg nem tudom, csak fura ez így.

  • asszem78

    csendes tag

    válasz GeneraL_XTX #50 üzenetére

    heló, ha i4-ről jöttél át, akkor elsőre tényleg sokkoló lehet a rendszer és tök jogos a kritika, hogy laggol, sajnos ez van, az új JellyBean viszont sokat fog dobni rajta, ha addig nem küldöd vissza :-)

    amire pár nap alatt nehéz ráérezni, az az igazi szabadság, amit az android ad, viszont ehhez idő kell, te most inkább a hiányosságokat látod, fogd fel ezt afféle kultúr-sokként, ami az apple világa után ért, de ezek elmúlnak és amikor elkezded felfedezni, hogy jé, ez is de jó, az is milyen frankó, akkor már egyre kevésbé fogsz visszavágyni és ha véletlenül kezdedbe kerül egy iphone, automatikusan keresni fogod a visszagombot, hiányolni fogod az informatív notification bar-t, nem fogod érteni, miért nem lehet bármilyen appból bármilyen appba adatokat megosztani, milyen ta webről telepíteni, frissíteni az alkalmazásokat, aztán valszeg találsz egy-két számodra használható widgetet...

    amit érdemes még kipróbálni, ha még nálad a telefon: swype vagy swiftkey billentyűzet és apex launcher.

    mindkettő iszonyú nagyot tud dobni a felhasználói élményen.

Új hozzászólás Aktív témák