Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Jailbreak nem hasonlítható a főzött romokhoz. Max a roothoz.

    Mondjuk én simán megértem, hogy geek körökben ez izgalmas és érdekes, valahol mélyen még engem is érdekel. De az a puffogás, hogy ilyenek miatt megszűnik a gari, az nevetséges. Megveszed a telefont, használod a gyári rendszerrel, frissíted a gyári programmal, arra a verzióra ami hivatalosan megjelenik. Erre kell, hogy érvényes legyen a garancia. Másra nem, és ez így korrekt. Az meg még viccesebb, hogy noname emberkék az xda-n sokkal jobb romokat dobnak össze, mint a samsung vagy a htc. 1-2 hibajavítás amit korábban lépnek meg mint a gyári romok rendben van, de amikor egy újabb verziós androidból kezdenek kotyvasztani, ami hivatalosan még nem elérhető a készülékre, ott látszik, hogy ők azért csak lelkes amatőrök. Aztán amikor megjelenik az első hivatalos rom az új android verzióra épülve, akkor kezdenek jönni az értelmes főzött romok is. Szóval jó dolog a főzött rom, de nem kell túlértékelni. És mivel nem gyári megoldás, természetesen jogosan hozza magával a garimegvonást.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák