Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz donceleger8 #19 üzenetére

    Egyértelműen szerintem semmiképpen sem jelenthető ki, hogy a Nokia állította elő a világ legjobb mobilját. Mint ahogy az sem állapítható meg teljes bizonyossággal, hogy melyik a legjobb mobil oprendszer. Az emberek különböző igényeket támasztanak a készülékkel szemben, mindenki számára más eszköz áll közelebb az ideális elképzeléshez. A téma további feszegetését én sem látom célszerűnek, mindössze meddő vitákat keltene fölöslegesen.
    A divat és a valódi értékek előhozása a piaci játszmában teljességgel céltalan. Anyagi oldalról itt nincs valódi értéknek számító vagy éppen divatcikk. Olyan termék van csak, ami profitot termel és olyan, ami veszteséget. Márpedig a Nokia az előbbi kategóriába sorolható eszközökben sajnálatos módon hiányt szenved. Ha pedig már úgyis itt vagyunk, akkor ott a Samsung, akiknek viszont meglehetősen jól megy az üzlet. A két cég piaci helyzetébe és mostani állás szerinti eleve eltérő háttérébe és lehetőségeibe nem szeretnék bele menni, de szerintem így is látod mire gondolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák