Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Megnéztem.
    Butuska.
    Csak a végén a zene idézte fel a Star Trek érzést bennem.
    A szereplők motivációja félelmetesen gyenge lábakon állt.
    25 évig várakoztak a lelkibeteg rossz fiúk. Mi van, átaludták a 25 évet?! Ekkora esztelenséget. Én elhúztam volna megnézni a bolygómat a múltban, mert 25 év bőven elég egy kis lelki kikupálódáshoz. De nem, a rossz fiú (és a legénysége) csak várta a béna Spockot, a fajtája gyilkosát. Hát, a romulánoknak csöpp esze sincs. Vagy olyanok, mint a Vezúv mellett élő olaszok, hogy bár volt egy-két gyilkos kitörése, de már tök nyugis a vulkán, semmi gond. Ja, kb. ilyen egy haldokló csillag közelében élni. Ledobott már magáról több naptömegnyi anyagot, közben rengeteg halálos sugárzást szórva szét mellékesen az űrbe... vagyis egy élőlény sem lehetne a közelében... mert kipurcannak a változatos sugárterhelés hatására. A mi Napunk szabvány uv sugárzása csúnya leégést okoz! Akkor egy haldokló csillag sokkal nagyobb sugárzása mi a fenét csinál?! Itt már leégett az agyam. Hülyék lakják a Tejutat. Ezekkel akarunk mi megismerkedni?

    ááá
    :(

    Inkább nézem a NASA tévét. Ez élő sci-fi.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák