Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F40

    csendes tag

    Mi is a GránitPay rendszerét használjuk hónapok óta Samsung Galaxy S6 Edge telefonnal, tökéletesen működik. Most, hogy megszűnt, illetve változott a roaming adatforgalmazás feltételrendszere, külföldön is minden gond nélkül használható. Azt azért meg kell jegyezni, hogy még Ausztriában, Németországban, Hollandiában sem gyakori ez a fizetési mód, gyakran csodálkoznak az eladók, hogy mit is akarunk a telefonnal a terminálnál...
    Nekem személy szerint nem hiányzik sem az OTP, sem az Apple rendszere, finoman szólva sem tartozik egyik sem a kedvenceim közé.

    Üdv,

    F40

  • F40

    csendes tag

    válasz Bozek #135 üzenetére

    Nem igazán használok készpénzt, csak nagyon ritkán kell ATM-ből pénzt kivennem.

    Nekünk Bajnok Plusz számlacsomagunk van, ami havi 1000 forintba kerül. Ezen felül viszont egyáltalán nem kell külön díjat fizetni az átutalásokért és havonta 4 db ATM felvétel értékhatártól függetlenül ingyenes bármelyik hazai készülékből. Ha fel kell vennem pénzt nagy ritkán, akkor azt mindig bankfióknál, vagy üzletközpontban teszem meg, lehetőleg munkaidőben. Ha gond van, akkor az ATM bankjánál kell reklamálni. És soha nem OTP-s ATM-hez megyek, mert az csak max. 100 ezer forintot ad ki egy alkalommal.
    Kb. 25 éve használom különböző bankok kártyáit, ezalatt az idő alatt azért elég sokszor vettem már ki pénzt, de a jelzett problémával még nem találkoztam. Rögtön le is kopogom, hogy reményeim szerint ne is találkozzak...

    Üdv,

    F40

Új hozzászólás Aktív témák