Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VectraBali

    csendes tag

    válasz Viszlát #416 üzenetére

    Szevasz Viszlát! :-)
    Nagyon tetszett az írásod, úgy jó, ahogy van. Pár oldal, de mégis megadja a rálátást. Szépségek és árnyoldal. Úgy találtam rá a cikkre, hogy én is kacérkodom a gondolattal, hogy furgonozzak. Jelenleg irodista vagyok, de abszolút nem biztos a hely (leépítésnél én lennék az első, mert én vagyok a legfrissebb a részlegen), valamint nem is az én világom. Gyakorlatilag voltam már sokminden, segédmunkás, panzióban recepciós, raktáros, taxis, futár, még rövid ideig autóvillanyászkodtam is (eredetileg ez a szakmám, hogy miért nem tudok benne elhelyezkedni, az talán egyszer egy, a tiédhez hasonló cikk része lesz).
    Na de a lényeg:
    Megkínáltak egy furgonos melóval, főként H, A, D, CZ, SK, néha F utakról lenne szó. Nem mondom, hogy én lennék tutira a nagy profi, de igazából a vezetés az amihez értek, szivesen csinálom és gyakorlatom is van (2003 óta -akkor szereztem jogsit- baleset és szabálysértés -bírság- nélkül).
    Állásinterjú patent lett, az ember mondta, bármikor mehetek innentől hozzá melózni (mint kiderült korábbról ismerjük egymást futólag).
    Magáról a melóról nagyon jól írsz, de amiben a segítségedet kérném, hogy milyen "starter pakkot" rakjak magamnak össze, ami kellhet, ha kint ragadok. Mennyi kaja az amit viszel, ill. kint veszel meg, általános "történésekre" mivel készüljek (ha én, vagy egy másik furgonos kolléga kakiba kerülnénk), tehát a kötelező felszerelésen kívül amit ajánlasz. Raktérbe lehajló fekhelyes gépről lenne szó amúgy, plusz munkaakksival, állófűtéssel.
    Egy pár dolog már összeállt a fejemben, de szerrtném egy tapasztaltabb sofőr véleményét kikérni.
    Ide vagy privbe esetleg e-mailemre írj ha van időd rá. Ritkán járok errefelé.
    Ja, és természetesen a legnagyobb grat a cikkhez, és ahhoz, hogy bár nálad maximálisan a kényszer szülte a dolgot, mégsem kaptál totális agyf*szt.

    [ Szerkesztve ]

    "Anyád szüljön sünt te gyökér, nem engem kell követni, hanem azt a bazinagy izét..." Vectra C20NE POWER!!!

Új hozzászólás Aktív témák