Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz kNG #244 üzenetére

    Én 17 évesen kezdtem el a bodyt, nagyon vékonyka gyerkőc voltam 58kg és 178centi magas. Egyébként a mai napig 178 centi vagyok. Az első évben 68 ra híztam, majd a második évben 75-76 körül voltam, ekkor már 39-es karom volt, és elég jó formám volt. Viszont az istennek sem akart ennél feljebb menni. Utána jó egy évig nem mozdultam a 75-76 ról. 20 éves korom körül aztán hoztam egy döntést amit lehet nem kellett volna, de akkor még sokkal felelőtlenebb voltam, bevásároltam 30 ampulla szteroidot, úgy emlékszem fele sustanon 250-en volt, ez orosz gyártmányú, 4 féle tesztoszteron, a másik fele meg nandrolon (deca durabolin) volt. 15-15 ampulla mindkettőből. A versenyzők egy évben több kúrát is betoltak, évek óta, semmi bajuk nem volt, gondoltam egy kúra aztán többet soha.
    75-ről 88-ra híztam 6 hét alatt! Ekkor lett 44-es a pajszer. Sajnos visszafogytam a kúra után vagy 5 kilót, de utána jött még egy kúra, amivel 90 fölé is mentem. Talán 3 kúrát tolhattam be. lehet ez tett be a térdemnek, mert borzasztó erőm lett. És én egy 58 kilós emberke voltam, nagyon kis vékony ízületekkel. Jól is nézett ki a lábam, vékony térd, 67-es comb, szív alakú vádli. Láb edzés volt a kedvenc. Fejlettebb volt kicsit mint a felsőtestem. Aztán valahogy abbamard ez a nagy fellángolás, térdem is fájdogált, visszább fogytam most kb 78 vagyok, és inkább bringázom, mellette csak óvatosan súlyzózom. Próbálkoztam a komolyabb edzéssel, de a térdem nem örül neki. Ez van. Bár a doki szerint ha megműtenék megint jó lenne. Még alszom rá párat.

Új hozzászólás Aktív témák