Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tigerclaw #19 üzenetére

    Neeeeeeem :D A németek élnek hallnak érte, a fujitsu értékesítései az egekben PC szinten, amióta a Fujitsu ismét elkezdte komolyan venni a vállalati szektort, (2011) azóta törnek felfelé, mint a talajvíz.

    És ma a Fujitsu a Lenovo-t, HP-t elveri. A Dell, Toshiba van vele egy ligában, a többi nem.

    Szóval ez a hozzászólás 6 - 8 éves magyar valóságot tükrözi. Tudatlan occsóóó notebookot apunak hozzászólást tükrözi, mert akkor is csak az szidta a Fujitsu Semenst aki alapvetően hülye volt a notebookokhoz, és megvette amit rátukmált a kereskedő, persze utána mindenki hülye volt csak Ő nem mert nem nézett utána.

    (#46) Duliee

    Én is imádom azt a HP notebookot, pedig mikor megjelent, nem sokan szerették a dell latitude e5520 mellett, de most mindenki visszasírja :D Nekem azt hiszen nem nagyon lesz olyan minőségű notebookom, mint a 6460.

    (#1) korpicschess

    Van akinek nem csak egy notebookra hanem arra is szüksége van, hogy bele tudjak tenni abba a notebook-ba ezt azt, például Caddy, + akksi több videó kimenet, soros port stb.
    Mondhatod nekem, hogy erre nincs szüksége egy mérnöknek, de igen szüksége van, egy öltönyös majomnak, aki alapvetően írógépnek használja a notebookot, esetleg néha eldurrant egy prezentációt, na neki még 840-et sem vennék mert minek, neki mindegy.

    De aki nem csak gépel a notebookon, hanem tényleg mérnöki munkát végez neki a 840 már nem annyira gyere be, ezek a gépek nem azért vastagok, mert ez olcsóbb, hanem azért mert nyújtanak valamit, ha pedig azt valaki kihasználja, akkor legyen is vastag. Mert különben úgy járnék mint pár kollégám a 840-el, a táskájuk tele van minden szarral ilyen olyan kábellel, ameddig az én notebookomba belefér simán.

    Valamit valamiért, ez a notebook nem neked készült.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák