Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheLázs

    csendes tag

    válasz TheLázs #14 üzenetére

    Folytathatnám is a kérdést ezer témával, de nem teszem. Nem véletlenül van nálam alacsonyan a lélektani határ egy-egy eszköz beszerzéséhez, mert én nem akarok az az ember lenni - bár vigyázok a dolgaimra - akinek összeszorul a segge gyomra, amikor leesik egy telefon vagy rossz helyen felejt egy notebookot. Ezek az eszközök sajnos eldobhatónak készültek, és inkább vannak értünk, minthogy mi legyünk azért, hogy összespóroljuk az árukat és megvegyük őket. Mondom ezt úgy, hogy érdemi költségeim alacsonyak, vállalkozásból jól keresek. Inkább a tudatos fogyasztóvá válás filozófiája ez, mint vitatása egy-egy rétegtermék létjogosultságának.

    "Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

  • #56573440

    törölt tag

    válasz TheLázs #14 üzenetére

    "Inkább arra, hogy 10 emberből 8-nak felesleges - azok közül aki már megvette."

    Szerintem meg kettőt se ismersz, és ha de, akkor is csak a saját mikrokörnyezeted alapján itélsz meg egy termékkategóriát világ színten... Azért az elég meleg pite..

    "Nem a létjogosultságát vitatom, hanem az értékrend félrecsúszását, amikor "divatból" elmegyünk lánctalpassal biciklizni, téglával repülni (vagy autózni ugye, 2010-es évek nagy SUV fordulata), zseblámpával leckét írni."

    Nem tudom hogy észrevetted e, de jó minőségű ivóvízel fürdünk és húzzuk le a wct, ennél nagyobb luxus kevés van...

    " 5-10x drágább, sérülékeny és sokkal nehezebb eszközt cipeljen a mindennapi kényelmét feldobva azért, mert néha játszik, amúgy helyhez kötve"

    A felnőtt kor egyik előnye, hogy ha ők árulják, neked van kedved és pénzed rá, akkor megveheted. Te is g astraval jársz és barlangban laksz gondolom :DDD a réteg termék lényege pont az, hogy egy réteg számára hasznos csak. És? Neked nem az. Szomorú ? Azon túl meg van olyan hogy hobbi meg társai.

Új hozzászólás Aktív témák