Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz erdoke #96 üzenetére

    #94: Az ivy grafikánál nemigazán gyorsabb a Brazos, kb ugyanannyit tud - negyedáron.

    #95: pontosan, a Brazos hurcolászós-netezős-előadós gépnek tökéletes. Pl utazó üzleti muki?
    Nekem amúgy van mind2, Brazos rohangálós gép (atomról váltottam) és Quadro K3000M+i7 erőmű. Teljesen más célt szolgálnak. Utóbbi 99%-ban a munkahelyen teszi a dolgát - max néha hazaviszem játszani. Nyilván, a Starcraft 2-t nem a Brazosra tettem fel :P. A rohangálós meg saját/családi tulajdon, de látott már 200 oldalas word dokumentumot és 20 ablakos böngészést. Bizonyos feladatoknál tényleg érzem, hogy lassabb az i7-nél - főleg, ha tömöríteni kell valamit, de 7köznapi használatnál szinte észre se veszem, melyik gép van alattam. Hja, rendben kell tartani a szoftverkörnyezetet... (ez nálam nagyvonalakban win8, Trustport AV, Comodo Dragon, Office 2010, mediaplayer classic)

    #96: Ízlések és pofonok. Rendesen telepítve egy SSD-s noti is beindul annyi idő alatt, mint egy pad.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Suker10

    aktív tag

    válasz erdoke #96 üzenetére

    Ennyire azért nem kellene általánosítani.
    Felcsapás? :F
    Szerintem meg pont fordítva. Az Ivy Bridge lazán elkeni, lehet az bármilyen iPad.
    Ilyen SSD-nél nem ritka az 1 GB/s sem.

    Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

Új hozzászólás Aktív témák